Jesteś tutaj: Strona główna >> O nas
O nas


Co to jest iPerfect.pl?
To ogólnopolska interaktywna baza, zawierająca aktualne dane placówek medycznych świadczących usługi z szeroko pojętej strefy zdrowia i urody, informacje o profilaktyce antystarzeniowej oraz produktach i usługach, które pomagają nam jak najdłużej cieszyć się zdrowym i pięknym wyglądem.

Korzyści dla placówki medycznej
- Dostępność informacji o placówkach dla pacjentów przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.
- W każdej chwili możliwość samodzielnego dokonywania zmian w treści i formie prezentacji placówki medycznej
- Bezpłatna metoda promocji własnej placówki medycznej
- brak limitu liczby wpisywanych świadczeń.

Adresaci serwisu
Serwis skierowany jest do osób poszukujący porady medycznej lub placówki, w której będą mogły wykonać konkretne badania lub zabiegi np. chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, czy dermatologii. Portal stanowić ma platformę komunikacji między podmiotami oferującymi usługi medyczne w tym zakresie, a ich klientami. Portal pełni rolę przekaźnika między środowiskiem medycznym, a pacjentami.

Cele serwisu
- Celem serwisu jest dostarczanie aktualnych i poszukiwanych przez pacjentów informacji na temat zakresu dostępnych świadczeń medycznych.
- Zainteresowanie użytkowników serwisu tematyką zdrowotną i profilaktyką antystarzeniową: aktualne akcje profilaktyczne, poradniki zdrowego trybu życia, literatura poświęcona zdrowiu i urodzie oraz dział rekomendowanych przez portal produktów medycznych i kosmetycznych (sklep).
- Portal zawiera również obszar, w którym pacjent może odnaleźć tzw. placówki rekomendowane – co stać się może istotnym wyznacznikiem dla zachowań konkurencyjnych i propagowania dobrych praktyk w środowisku świadczeniodawców.

Treści prezentowane na łamach portalu są niezależne od zamieszczanych w nim reklam i ogłoszeń, za które nie ponosimy odpowiedzialności. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność informacji, nie ponosimy jednak odpowiedzialności za zmiany i błędy, na które nie mamy wpływu.


Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i komentarze nadsyłane pod adres
kontakt@iperfect.pl